מכתב ברוכים הבאים

עמיתים יקרים,

ברוכים הבאים


אנו שמחים להזמינכם לכנס השנתי  החמישי של איגוד רופאי העיניים בישראל , אשר יערך במלון דויד אינטרקונטיננטל, בתל-אביב, במשך יומיים, בתאריכים 06-07 יוני 2017.

 איגוד רופאי העיניים בישראל החליט להוריד משמעותית את דמי הרישום של רופאים הרשומים באיגוד ולסבסד את נוכחותם בכנס, תוך הקפדה על תוכן אקדמי מגוון, כולל אורחים מחו"ל ועל רמת אירוח מצוינת.

 עלות ההרשמה לחבר איגוד (בהרשמה מוקדמת) תעמוד על מחיר סמלי של 150 ₪ בלבד (לשני ימי הכנס).

 הכנס יכלול דיונים בתתי-ההתמחות השונים של רפואת העיניים.

לצד ההרצאות המדעיות/מחקריות יושם דגש השנה על הרצאות עדכון במגוון תחומי עיניים, הצגת מקרים קליניים ודיוני מומחים מתתי-התמחויות שונים ובשיתוף מרצים-אורחים מחו"ל וכולל ססיות של RAPID FIRE, חכם בדיעבד - מה הייתי עושה אחרת? ו- BIG DATA .

 כמו כן יושם דגש על זמן ייעודי לשאלות והערות מקהל המשתתפים למרצים ולמדיינים.

 במקביל, תתקיים תוכנית עשירה למקצועות המלווים את רפואת העיניים: אחים/ות, אופטומטריסטים/ות  אורתופטיסטים/ות , טכנאי/ות עיניים וצלמים/ות.

 כנס זה יהיה מוקד לתערוכת החברות הגדולה בישראל בתחום העיניים. התערוכה תארח נציגים של חברות מתעשיית רפואת העיניים המשתפות עמנו פעולה לאורך כל הדרך במטרה לקדם את רפואת העיניים והחינוך האופתלמולוגי בישראל.

השנה יבוטל כנס האיחוד קהילה-בתי חולים שהפך למסורת בשנים האחרונות ואנו נאחד אותו במסגרת כנס האיגוד, תוך שילוב התכנים והמשאבים משני הכנסים.  

 הכנס השנתי כבר הפך לאחד המפעלים החשובים ביותר באיגוד רופאי העיניים ואנו קוראים לכל רופאי העיניים בקהילה ובבתי החולים לקחת חלק פעיל במפגש חשוב זה ולהגיש תקצירי עבודות מדעיות והרצאות.

 הנכם מוזמנים להיכנס לאתר הכנס להרשמה לכנס, להגשת תקצירים, לפירוט תוכנית הכנס ולעדכונים שוטפים עד לכנס ולאחריו.

 נשמח לעמוד לרשותכם בכל סוגיה, שאלה או בעיה הקשורה בהשתתפותכם בכנס השנתי.

 נשמח לראותכם בכנס מרתק ומעניין, טעים ונעים... לשנת 2017.

    פרופ' דני געתון                                       ד"ר נדב בלפר

 יו"ר איגוד רופאי העיניים                            יו"ר ועדת הכנסים של האיגוד